0 oy
(360 puan) tarafından Mesajldu

subayevleri tarafı temiz ve nezihtir. evler eskidir. kira seviyesi ortalarda gezer. kiralık ev bulmak zordur. arz talep dengesi.

çayyolu - eskiden efsane idi ama şuan biraz daha orta - üst seviyede. alışveriş için büyük marketleri tercih etmek zorundasınız. yada ufak büfeleri. kiralar yüksektir.

konutkent, yaşamkent - çayyolunun bir üst sekmentteki modeli. ufak büfe bulma ihtimali düşer. kiralar yüksektir.

incek - sakin ama pahalı bir alandır. eskiden dutluktu, şimdi zengin semti oldu. oran (meclis lojmanlarından hatırlayın) karşındadır. hafif şehir dışı sayılır ama şimdiden aşırı zengin bir bölge oldu. kiralar çok yüksektir.

oran - sakin ve pahalı bir bölgedir. göreceli olarak sakin ve rahat edersiniz. kiralar pahalıdır. ev sayısı biraz azdır. eski yerleşim bölgesidir. orandan kaçanların bir kısmı incek tarafına bir kısmıda nato yoluna geçti. (alt tarafta)

nato yolu - (mamak üstü, oran altı) karma bir bölgedir. kiralar yüksektir. ikea sağolsun burayı orta üst sekmene taşıdı. alta inerseniz mamak bölgesine gelirsiniz. çoğu gecekondu yıkılarak yeni evler yapılıyor. kiracı olacaklar için mamak bölgesinde ev sahibiniz olma ihtimali az değildir. 

çankaya (ilçe keçiören-yenimahalle gibi büyük) - atakule bölgesi - genelde üst sekmen gibi görülür ama değildir. yaş ortalaması çok yüksektir. bir çok kişi sizin sesinizden bile rahatsız olabilir. dikkatli seçim yapın. evler göreceli olarak eskidir. pahalı bir semttir.

cebeci - öğrenci bölgesi ve evler inanılmaz eskidir. siyasala yakındır. ev kiraları yüksektir. öğrenci bölgesi olduğu için, escort bölgesidir aynı zamanda pek bulaşmayın aile ile gidecekseniz. tek iseniz kızılaya yürüyerek gidilir.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Hoş geldiniz, Mesajim Var insandan evrene bir mesaj gönderir. Kar amacı gütmeyen özgür bir platformdur..
...